רכבים קטנים בדיקה לפני קניה

בודקים רכב, יד שניה וקטנה, לפני קניה אצל המומחה 1-800-36-4040

אם אנו מסתכלים על עולם הרכב, ניתן לראות בבירור שינוי מגמה ותפיסת נוכחות של קטגורית רכבי המיני, ההולכת וכובשת עוד ועוד קהלים ויעיל יותר מחיר רכבים קטנים נמוך בהרבה מרכבים משפחתיים :

  • כל רכבי המיני נהנים ממיסוי ירוק, המתגלגל על הלקוחות הסופיים ומאפשר עלות רכישה משתלמת מאד, במיוחד ביחס לרכבים משפחתיים.

  • חסכון בדלק.

  • מנוע של שלושה עד ארבעה צילינדרים ומנפח מנוע של עד 1,200 סמ"ק. לכן, רכבי המיני נהנים מביצועים נהדרים ומאידך מציגים חסכון משמעותי בדלק. החסכון הזה בא לידי ביטוי גם בעלויות ביטוח הרכב שמתייחסת לנפח המנוע כאל גורם מרכזי.

  • איכות, נוחות ובטיחות אבזור ואמצעי בטיחות ברמה גבוהה. מערכות בלימה מתקדמות ותופסות הרבה פחות מקום על חשבון הנוסעים, כריות אוויר שומרות גם על יושבי הספסל האחורי, החלונות כמובן חשמליים, מערכת השמע המובנית איכותית מאד, ואפילו מערכת מולטימדיה היא תוסף קטן ומפנק שמוצע לא פעם כדי לפתות את הצרכנים. חיישני מרחק, מנגנון חניה אוטומטית ובקרת שיוט אדפטיבית משולבות במפרט הרכב ומחירן נבלע בתור המחיר הכולל והאטרקטיבי של הרכב.

היכולת לשלב פינוקים וטכנולוגיות מבלי להתפשר על איכות ובטיחות מחזקים את כוחה של קטגוריית רכבי המיני, ומעבירים הרגשה של התחדשות וחדשנות לרוכשים החדשים. הרכבים הקטנים מתאימים להמון אנשים רכב עירוני המתאים לאנשים שגרים בעיר.

הצעירים מחפשים רכב מפנק ועכשווי עם כמה שיותר פינוקים בכמה שפחות כסף.

הבוגרים שילדיהם עזבו את הבית ואין להם צורך ברכבים גדולים וראוותניים.

משפחה עם 3 ילדים ומעלה

רכב שני.

קל למצוא חניה

בקיצור המון יתרונות למכוניות המיני בארץשמחיר הדלק כל יום במגמת העליה והפקקים לא נגמרים.

בהצלחה!

בדיקת רכב לפני קניה
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
בדיקת רכבים
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square